De Dommelbron

Geslaagden


De geslaagden van het diplomazwemmen op 30 november 2019

 

Diploma A

Floris Cox Lenn Hoeymans Nina Keeman Jason Bijnen Bente van Son Zoë van Emmerik Moreno van Lieshout Sem Cats Rayan Racz Finn Vos Sem Bruens Max van Sebille Sam Van Sebille Pleun Verhoeven Maud Coppens Britt Schrijvers Fay Wammes Sven Schaeken Kyra van Katwijk Fay Faassen Rana Verspaget Djessy Bloemendaal Sep Rijkers Lynn Alsemgeest Sem Blaak Sven Rijkers Lex de Win Floris Trieling Ravi Vos Daan Verspeek Puck Verspeek Jurre Noordman Evy Valkenburg Mirte van de Kerkhof Ilse Sprengers Szymon Jakub Banasìński Livia van iersel Yakin Alhassan

Diploma B

Daan Verstralen Sem Poldervaart Boons Amy-Jo Boons Joshua-Lee Thijs Vervoort Jade Timmer Pim Schrijvers Tijn Smolders Joost Stephan Nylan de Nooijer Diego Luijten Anouk Keeris Vince de Greef Max Glashörster Valentijn Engelen Fritz Bakker Mara Dielis Brinn Dobbelsteen Benjamin Aarts Janske buelens Luna Buelens Jens winters Thijs Verberne Maxim Valkenburg Jim Theus Janne Tholen Quinn Vlassak Danique van Roij Lowie Sliwinski Abel Schrijvers Tess van Sebille Daniel Smolders Lucas streng Job Rutten Wes Rooijakkers Guus meulendijks Stef Moers Thomas Mollen Saar Michiels Dirikx Anissa Sjors Kaptheyns Robin Konings Sophie Koenen Bibi Jansen Melanie Lavrijsen Lieve Hurkmans Hannah Heijerman Lotte Iding Fenna Jansen Dinand Frenken Ise Govers Jay Cox Bryan-Allen van Bokhoven Bram van Akere Cas van Baren Thijs Borrenbers Sem Voets Ryan Adams

 

Diploma C

Indy Bloks Kas manders Maris Jacobs Larz Hoeymans Loïs Hoeben Tycho van Erum Bo Antonis Sander van den Broek Keano Brandenburg Lloid Denzil Storm Lucca van nunen Mijke van Merendonk Teun Melis Britt Liebregts Lise jansen Maud de haas Esmee van Hout Lars Hoozemans Sjoerd van den Elzen Skip Daams Lola Claassen Ryan van Dooren Finn Blenckers Jailey van Dijk Pien van Sebille Sem Timmer Annabel Snoeks Alyssa van Rijswijk Ishana- Rasa Simon Vincent van Raaij Matz Wilgers Demy Poppeliers 

De geslaagden van het zeemeerminzwemmen op 27 november 2019

Isa Meuffels Beau Horevoorts Neve Rooswinkel Jane van Zeeland

 

De geslaagden van het snorkelen op 29 november 2019

Snorkelen II

Vera van Genugten

Snorkelen III

Britt Wuring

 

De geslaagden van de zwemvaardigheid op 29 november 2019

Zwemvaardigheid I           

Nick Baetsen

 

Zwemvaardigheid III

Chris Baetsen Sanne Brom       

 

 

 

 

 

 

 

Naar boven