De Dommelbron

Geslaagden


De geslaagden van het diplomazwemmen op 30 maart 2019

Diploma A

  Bo Antonis  Jasper Bax  Anneleen Beeks  Liselot Beeks  Finn Blenckers  Indy Bloks  Sander van den  Broek  Wout Bruno  Marie Ceustermans  Lola  Claassen  Tuur Coppens  Skip Daams  Ryan van Dooren  Sjoerd van den Elzen  Tycho van Erum  Mensink Gijs  Maud de Haas  Loïs Hoeben  Larz Hoeymans  Qimo Hoogers  Esmee van Hout  Maris Jacobs  Lise Jansen  Britt Liebregts  Kas Manders  Rens Martens  Teun Melis  Lucca van Nunen  Jayden Pruymboom  Simon Vincent van Raaij  Ishana- Rasa  lyssa van Rijswijk  Pien van Sebille  Tim Sengers  Neel  Sneyers  Annabel Snoeks  Lloid Storm  Christian Teklenburg  Layla  Teunissen  Sem Timmer  Esmée Tournoij  Jailey Van Dijk  Pim Verhees  Birk Brord Walinga  Matz Wilgers 

Diploma B

 Eline van Alst  Sjors van Asten  Pleun de Backer  Sebas Baken  Kiara Bijnen  Tess Bimmel  Carlijn de Boer Keano Brandenburg  Finn Bruens  Luca van Deventer  Lotte van Dongen  Fien Van Endert  Thor Van Endert  Julian Geenen  Jayden van Gemert  Stef van Genugten  Collin Harrison  Floris Henkes  Finn van Herk  Pixie Jansen  Fenna Kelders  Jens van de Kerkhof  Kenza-Lina Khallad  Loïs de Laat  Isa Meuffels  Eline Noukens  Cools Nout  Tuur Paans  Lex Plessers  Gwen Reijs  Van Ham Sem  Nox Smits  Raf Smits  Lenne Smolders  Sven van Son  Ruben Streumer  Evi Valkenburg  Nika Verdonk  Sterre Verhofstad  Alex van Volsem  Elena Voogd  Sten Wallenta  Lano Wils  Cas de Win  Tijn Zomer  Tijs van Zon

 

Diploma C

 Nick Baetsen  Lars de Bont  Stef Boonen  Ferran Bos  Loeka Compen  Linn van Delft  Tibbe Dielis  Luuk van Erp  Dex Evers  Kayden Faassen  Daphne Geldens  Jayden Geurtsen  Kai Goossens  Thijn van de  Haterd  Tyler Heesterbeek  Isis Helmons  Stef Helmons  Julie Hoeben  Kenny Huang  Femm Jansen  Lynn Jansen  Kidjanat Kaenchan  Fiene Kerckhoffs  Joey Maas  Bente Marijnen  Jules Mesman  Lars Rijkers  Stan Rijnders  Tim van Rooij  Kyra Slegers  Jef Sliwinski  Noah Snoek  Tim Steenbakkers  Lara Suijver  Vera Suijver  Stijn van de Ven  Mila Verberne  Fenna Welten  Nina van Zantvoort

De geslaagden van het zeemeerminzwemmen op 19 juni 2019

Quinn Kiggen Nikki Kolen Lara Suijver Vera Suijver

 

De geslaagden van het snorkelen op 14 juni 2019

Snorkelen I

Joost Pouw Kasper Pouw

Snorkelen II

Maya van der Horst Britt Wuring

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naar boven