De Dommelbron

Geslaagden


De geslaagden van het diplomazwemmen op 29 juni 2019

 

Diploma A

 Bram van Akere  Dirikx Anissa  Cas van Baren  Bryan-Allen van Bokhoven  Thijs Borrenbergs  Janske Buelens  Luna Buelens  Milan van Casteren  Jay Cox  Mara Dielis  Brinn Dobbelsteen  Valentijn Engelen  Max Glashörster  Ise Govers  Vince de  Greef  Sem van  Hal  Hannah Heijerman  Auke Hendriks  Lieve Hurkmans  Lotte Iding  Bibi Jansen  Fenna Jansen  Sjors Kaptheijns Anouk Keeris  Sophie Koenen  Robin  Konings  Melanie Lavrijssen  Diego Luijten  Guus Meulendijks  Saar Michiels  Stef Moers  Thomas Mollen  Nylan de Nooijer  Danique van Roij  Wes Rooyakkers  Job Rutten  Abel Schrijvers  Pim Schrijvers  Tess v Sebille  Lowie Sliwinski  Daniel Smolders  Tijn Smolders  Joost Stephan  Lucas Streng  Jim  Theus  Janne Tholen  Jade Timmer  Maxim Valkenburg  Thijs Verberne Thijs Vervoort  Quinn Vlassak  Sem Voets  Jens Winters 

Diploma B

  Bo Antonis  Jasper Bax  Anneleen Beeks  Liselot Beeks  Finn Blenckers  Sander van den  Broek  Lola  Claassen  Tuur Coppens  Skip Daams  Jailey van  Dijk  Ryan van Dooren  Sjoerd van den Elzen  Tycho van Erum  Mensink Gijs  Maud de Haas  Loïs Hoeben  Larz Hoeymans  Qimo Hoogers Lars Hoozemans  Esmee van Hout  Maris Jacobs  Lise Jansen Britt Liebregts  Kas Manders  Rens Martens  Teun Melis  Mijke van Merendonk  Lucca van Nunen  Demy Poppeliers  Jayden Pruymboom  Ishana- Rasa  Alyssa van Rijswijk  Pien van Sebille  Tim Sengers  Neel  Sneyers  Annabel Snoeks  Lloid Denzil Storm  Christian Teklenburg  Layla  Teunissen  Sem Timmer  Esmée Tournoij  Pim Verhees  Birk Brord Walinga 

 

Diploma C

 Eline van Alst  Pleun de Backer  Sebas Baken  Tess Bimmel  Finn Bruens  Luca van Deventer  Fien Van Endert  Thor Van Endert  Julian Geenen  Jayden van Gemert  Stef van Genugten  Collin Harrison  Finn van Herk  Pixie Jansen  Fenna Kelders  Kenza-Lina Khallad  Tim Kroon  Isa Meuffels  Eline Noukens  Cools Nout  Tuur Paans  Lex Plessers  Gwen Reijs  Jip Rijkers  Nox Smits  Raf Smits  Lenne Smolders  Sven van Son  Nika Verdonk  Sterre Verhofstad  Alex Van Volsem  Elena Voogd  Lano Wils  Cas de Win  Tijs van Zon 

De geslaagden van het zeemeerminzwemmen op 19 juni 2019

Quinn Kiggen Nikki Kolen Lara Suijver Vera Suijver

 

De geslaagden van het snorkelen op 14 juni 2019

Snorkelen I

Joost Pouw Kasper Pouw

Snorkelen II

Maya van der Horst Britt Wuring

 

De geslaagden van de zwemvaardigheid op 21 juni 2019

Zwemvaardigheid I           

Fem Coppens Doris de Bruin

 

Zwemvaardigheid II   

Sanne Brom Laìre Dingelhoff Yaniek van Laarhoven Nienke van Maaren

 

Zwemvaardigheid III

Mischa Suijver       

 

 

 

 

 

 

 

Naar boven